S22505T-32.768K-X-R
Description
XTAL OSC XO 32.7680KHZ HCMOS SMD
DataSheet
S22505T-32.768K-X-R PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:32.768 kHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):2.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.037" (0.95mm)