
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8918B |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 33.3333 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SIT8918BE-22-33E-33.333300G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 7.5000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 144.1500MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 30.7200MHZ LVDS
XTAL OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS
DC DC CONVERTER 40V 50W
CONN RCPT FMALE 41P GOLD SLD CUP
CNTRL LIQ LEV 110/220VAC DINRAIL