FO7HSCBE30.0-T1
Description
OSC XO 30MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO7HSCBE30.0-T1 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2E2-28NC122.880000T
SiT3372AC-2E2-28NC122.880000T
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS