
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8924 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 4.8mA |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of SIT8924AAR72-33E-25.000000D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCTCXO 16.3676MHZ
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 256.0000MHZ LVPECL
CAP ALUM 680UF 250V 5000H
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
CONN SOCKET 12POS 0.1 GOLD PCB
MAX1070 10-BIT ADC