
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5356, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 12.8 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±250ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5356AE-FN-28E0-12.800000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
XTAL OSC XO 100.000MHZ LVDS SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
XTAL OSC TCXO 12.8000MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
TERM BLK 15P SIDE ENT 5.08MM PCB