FO7HSCAM32.0-T2
Description
OSC XO 32MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO7HSCAM32.0-T2 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4B9-33NC90.000000T
SiT3372AC-4B9-33NC90.000000T
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL