
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5156, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±500ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.042" (1.06mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5156AI-FK-28E0-25.000000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 6.0000MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ LVCMOS
DC DC CONVERTER 15V 8W
POLYMAX PC (2.85MM, 3000G) WHITE
DC DC CONVERTER 8V 150W