520N10HT38M4000
Description
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
DataSheet
520N10HT38M4000 PDF
Base Resonator:Crystal
Type:TCXO
Frequency:38.4 MHz
Function:-
Output:Clipped Sine Wave
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±1ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-10°C ~ 60°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):2.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)