FO7HSCAF20.0-BULK
Description
OSC XO 20MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO7HSCAF20.0-BULK PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2B3-28NG156.250000T
SiT3372AC-2B3-28NG156.250000T
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
SiT3373AC-4B9-30NB345.600000T
SiT3373AC-4B9-30NB345.600000T
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
SiT3373AC-4E9-28NC256.000000Y
SiT3373AC-4E9-28NC256.000000Y
XTAL OSC VCXO 256.0000MHZ HCSL
FO7HSCAF20.0-BULK
FO7HSCAF20.0-BULK
OSC XO 20MHZ 3.3V HCMOS