SIT9120AI-1C2-XXS74.250000X
Description
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AI-1C2-XXS74.250000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:74.25 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2E3-30NE76.800000T
SiT3372AC-2E3-30NE76.800000T
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS