SIT1602BI-21-30N-4.096000G
Description
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BI-21-30N-4.096000G PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:4.096 MHz
Function:-
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2E9-30NB10.240000T
SiT3372AI-2E9-30NB10.240000T
XTAL OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
SiT3373AC-1E2-30NE364.800000Y
SiT3373AC-1E2-30NE364.800000Y
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL