MQF326D33-625.000-2.5/-30+85
Description
XTAL OSC TCXO 625.0000MHZ LVDS
DataSheet
MQF326D33-625.000-2.5/-30+85 PDF
Type Description
Series:MQF326D33
Type:TCXO
Frequency:625 MHz
Function:-
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):40mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.063" (1.60mm)