SIT8209AI-32-25S-133.300000X
Description
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8209AI-32-25S-133.300000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.3 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):36mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT5156AICFA-25N0-19.440000F
SiT5156AICFA-25N0-19.440000F
XTAL OSC TCXO 19.4400MHZ
SiT3373AC-4E9-33NE614.000000Y
SiT3373AC-4E9-33NE614.000000Y
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
SiT3373AI-1B9-33NY270.000000T
SiT3373AI-1B9-33NY270.000000T
XTAL OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
SiT3372AI-2B9-28NU74.175820Y
SiT3372AI-2B9-28NU74.175820Y
XTAL OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
SIT8209AI-32-25S-133.300000X
SIT8209AI-32-25S-133.300000X
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS
0039000059-10-S2
0039000059-10-S2
10" PRE-CRIMP A2016 SLATE
MTLW-107-07-T-D-255
MTLW-107-07-T-D-255
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM