SIT9120AI-2D2-25E75.000000Y
Description
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AI-2D2-25E75.000000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:75 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4B2-30NU74.250000X
SiT3372AC-4B2-30NU74.250000X
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
SiT3372AI-2B3-33NG74.175820X
SiT3372AI-2B3-33NG74.175820X
XTAL OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
SiT3372AI-2E3-30NC216.000000X
SiT3372AI-2E3-30NC216.000000X
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
WK73R2JTTE4022F
WK73R2JTTE4022F
RES 40.2K OHM 1% 1W 1812
SP03-6BTG
SP03-6BTG
TVS DIODE 6V 20V 8SOIC
SIT9120AI-2D2-25E75.000000Y
SIT9120AI-2D2-25E75.000000Y