SIT3372AC-1E3-28NY148.425787X
Description
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ
DataSheet
SIT3372AC-1E3-28NY148.425787X PDF
Type:VCXO
Frequency:148.42578 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±745ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT1602BI-31-XXS-35.840000Y
SIT1602BI-31-XXS-35.840000Y
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS
SiT3372AI-2B3-33NG77.760000X
SiT3372AI-2B3-33NG77.760000X
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
AX7MCF1-560.4000T
AX7MCF1-560.4000T
XTAL OSC XO 560.4000MHZ CML SMD
SiT9365AI-1B2-30E250.000000T
SiT9365AI-1B2-30E250.000000T
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
SiT3372AC-2B9-25NC204.800000Y
SiT3372AC-2B9-25NC204.800000Y
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
SIT3372AC-1E3-28NY148.425787X
SIT3372AC-1E3-28NY148.425787X
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ
CTM-30
CTM-30
GATOR CLIP STEEL NON-INSUL 5A