SIT8208AC-23-25S-8.192000T
Description
MEMS OSC XO 8.1920MHZ LVCM LVTTL
DataSheet
SIT8208AC-23-25S-8.192000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:8.192 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2B2-30NH77.760000T
SiT3372AI-2B2-30NH77.760000T
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
ASTMHTA-50.000MHZ-AJ-E-T
ASTMHTA-50.000MHZ-AJ-E-T
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
SiT3373AI-4E2-33NB614.400000Y
SiT3373AI-4E2-33NB614.400000Y
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
SIT8208AC-23-25S-8.192000T
SIT8208AC-23-25S-8.192000T