FJ2500007
Manufacturer
Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)
VIGOR # :
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Catalog
Oscillators
DataSheet
FJ2500007 PDF
Type Description
Series:SaRonix-eCera™ FJ
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Base Resonator:Crystal
Type:XO (Standard)
Frequency:25 MHz
Function:-
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:-
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):-
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)