SIT9120AI-2D3-33S133.330000Y
Description
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AI-2D3-33S133.330000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.33 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
520L15CA16M3690
520L15CA16M3690
XTAL OSC VCTCXO 16.3690MHZ SNWV
SiT3373AI-4E3-33NH280.550000T
SiT3373AI-4E3-33NH280.550000T
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
SiT3372AC-2E3-33NG74.250000Y
SiT3372AC-2E3-33NG74.250000Y
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
4590R-125K
4590R-125K
FIXED IND 1.2MH 825MA 977 MOHM
SIT9120AI-2D3-33S133.330000Y
SIT9120AI-2D3-33S133.330000Y
SO96-2-01
SO96-2-01
SLDR SLV WIRE-WIRE 0.105/0.14"
RN73R2ETTD2431B25
RN73R2ETTD2431B25
RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1%