
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9003 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 50 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | ±0.50%, Center Spread |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | - |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT9003AC-83-33DD-50.000000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC TCXO 16.3690MHZ SNWV
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
DC DC CONVERTER 6.5V 400W
LIGHTING SURGE PROTECT 277V SCRW
CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT