
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXO21C |
| Package: | Tape & Reel (TR)BulkBulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 24 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 15mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXO21C3B071-24.000M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 240.0000MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV
OSC XO 250MHZ 2.5V LVPECL SMD
FIXED IND 10UH 802MA 310 MOHM
XTAL OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD
CONN RCPT 20POS 0.1 GOLD PCB R/A
CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP