
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CO2016 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 50 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CO2016-50.000-3.3-50-T-TR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 30.7200MHZ LVDS
XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 50MHZ 3.3V HCMOS
CONN HEADER VERT 60POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 12POS 2MM
DC DC CONVERTER 5V 25W