
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG7050EBN |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 155.52 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 75mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of SG7050EBN 155.520000M-CJGA3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 85.2500MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 49.666670MHZ CMOS SM
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
DCP010505DB MINIATURE, 1W ISOLAT
DC DC CONVERTER 3.3V 99W