
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9365, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT9365AC-2E1-30E25.000000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
XTAL OSC XO 114.285MHZ 3.3V LVPE
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 14.7456MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 66.66666MHZ H/LVCMOS