
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG-8002CA |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 100 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 5V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 45mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of SG-8002CA 100.0000M-PHCB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 102.3400MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCTCXO 10.949297MHZ
DC FAN 48V 92X92X38MM
TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"