
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 637 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 148.35 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 66mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 637L14835I2T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ
XTAL OSC XO 23.1040MHZ CMOS SMD
CAP CER 0.022UF 63V X7R 2225
XTAL OSC XO 148.3500MHZ LVDS SMD
IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 11VQFN
BUSS SMALL DIMENSION FUSE