
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9365, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 106.25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT9365AI-4B2-28E106.250000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
RES ARRAY 10 RES 1K OHM 20SOIC
XTAL OSC XO 106.2500MHZ HCSL
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS
SENSOR PRES 14.5PSI ABS