SIT9120AI-2D1-25S148.500000X
Description
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AI-2D1-25S148.500000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:148.5 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4B3-28NG14.400000X
SiT3372AI-4B3-28NG14.400000X
XTAL OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
SIT1602BI-32-30E-33.333330T
SIT1602BI-32-30E-33.333330T
MEMS OSC XO 33.33333MHZ H/LVCMOS
SiT9365AC-2E2-33N74.250000T
SiT9365AC-2E2-33N74.250000T
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS
SIT9120AI-2D1-25S148.500000X
SIT9120AI-2D1-25S148.500000X
SiT3372AI-2E3-28NG14.400000X
SiT3372AI-2E3-28NG14.400000X
XTAL OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
SiT3373AC-4B2-28NC222.750000Y
SiT3373AC-4B2-28NC222.750000Y
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
PM70161
PM70161
POLYMAX PLA (2.85MM, 3000G) WHIT