
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 148.5 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±745ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 92mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SIT3372AC-1B3-30NY148.500000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
OSC XO 100MHZ 3.3V PECL
XTAL OSC SO 200.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ LVPECL
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
CONN HEADER SMD 12POS 2MM
PWM TYPE DC/DC CONVERTER IC BUIL