
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 122.88 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±1560ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 84mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AC-2E9-33NZ122.880000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 44.2060MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 50.0220MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 26.0000MHZ CMOS SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 7PF SMD
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
PLUG ASSY
CONN MINI OSP RCPT STR 50 OHM