
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 8NE |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS (Low EMI) |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 10mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.032" (0.81mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 8NE-25.000MBE-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 33.333MHZ 3.3V SMD
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
XTAL OSC VCTCXO 12.0000MHZ
XTAL OSC XO 25.000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
DIODE ZENER 56V 2W DO204AC