SIT8208AI-33-33E-16.000000X
Description
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AI-33-33E-16.000000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:16 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-2E2-25NU270.000000Y
SiT3373AI-2E2-25NU270.000000Y
XTAL OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
SiT3372AI-2B3-33NC35.328000T
SiT3372AI-2B3-33NC35.328000T
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
SiT3372AI-2E9-33NZ80.000000T
SiT3372AI-2E9-33NZ80.000000T
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
CLF7045T-2R2N-H
CLF7045T-2R2N-H
FIXED IND 2.2UH 4.3A 14.6 MOHM
SiT3373AC-2E3-28NH540.000000Y
SiT3373AC-2E3-28NH540.000000Y
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
SIT8208AI-33-33E-16.000000X
SIT8208AI-33-33E-16.000000X
SiT3373AI-2E9-25NG500.000000T
SiT3373AI-2E9-25NG500.000000T
XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS