
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si514 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 72 MHz |
| Function: | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 26mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of 514KCC001432BAG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS
XTAL OSC XO 100.00MHZ CMOS SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
XTAL OSC XO 72.0000MHZ CMOS SMD
CONN RCPT 24POS 0.1 GOLD PCB R/A
IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8SOIC