
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5155, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 16.369 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±500ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5155AE-FK-30N0-16.369000F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
40MHZ XTAL OSC CERAMIC SMD
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
XTAL OSC TCXO 16.3690MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
DESOLDER BRAID NO-CLN 0.1" 500'