
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5157, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 122.88 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±1ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5157AI-FA-28E0-122.880000F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 7.3728MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
XTAL OSC TCXO 122.8800MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
DSUB FEM SCREW LOCK NMB 50U