SIT1602BI-23-XXN-18.432000D
Description
MEMS OSC XO 18.4320MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BI-23-XXN-18.432000D PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:18.432 MHz
Function:-
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2E3-25NX25.000000T
SiT3372AI-2E3-25NX25.000000T
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
SiT3372AI-1E2-25NE148.350000T
SiT3372AI-1E2-25NE148.350000T
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL