
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AMPM |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 35 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.71V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 1.3mA (Typ) |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.89mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of AMPMGGB-35.0000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
MEMS OSC XO 35.0000MHZ CMOS SMD
CONN HEADER SMD 24POS 1.27MM
BLZP 5.08HC/04/180 SN GN BX