SIT9120AI-2B2-25E133.333330E
Description
MEMS OSC XO 133.33333MHZ LVDS
DataSheet
SIT9120AI-2B2-25E133.333330E PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.33333 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4E9-28NH100.000000Y
SiT3372AC-4E9-28NH100.000000Y
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL