
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASVMP, Pure Silicon™ |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 14.7456 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 2.25V ~ 3.6V |
| Frequency Stability: | - |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 35mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 3000 | ||
| 5000 |
Current price of ASVMPC-14.7456MHZ-Z-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
CRYSTAL 50.0000MHZ 10PF SMD
XTAL OSC XO 156.2539MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
DC DC CONVERTER 12V 1W