
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | EG-2121CA |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | SO (SAW) |
| Frequency: | 312.5 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 30mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of EG-2121CA 312.5000M-LGPAL0 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 51.2000MHZ HCSL
XTAL OSC SO 312.5000MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 14.0000MHZ LVCMOS LV
CONN RCPT FMALE 35POS GOLD SLDR
DC DC CONVERTER 7.5V 100W