SIT3372AC-1E9-25NZ155.520000X
Description
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1E9-25NZ155.520000X PDF
Type:VCXO
Frequency:155.52 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±35ppm
Absolute Pull Range (APR):±1560ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2B2-25NX74.175820Y
SiT3372AI-2B2-25NX74.175820Y
XTAL OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
SiT3372AC-4E9-28NH133.516483X
SiT3372AC-4E9-28NH133.516483X
XTAL OSC VCXO 133.516483MHZ HCSL
SiT3372AC-4B2-33NU125.000000Y
SiT3372AC-4B2-33NU125.000000Y
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
SiT3373AC-4E9-28NZ491.520000X
SiT3373AC-4E9-28NZ491.520000X
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
SiT3372AC-4E9-33NZ35.328000Y
SiT3372AC-4E9-33NZ35.328000Y
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
SIT3372AC-1E9-25NZ155.520000X
SIT3372AC-1E9-25NZ155.520000X