SIT8924BE-12-33E-33.333330G
Description
XTAL OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8924BE-12-33E-33.333330G PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:33.33333 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):-
Ratings:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)