SIT8208AI-G2-33E-20.000000X
Description
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AI-G2-33E-20.000000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:20 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-1B9-30NX614.000000T
SiT3373AC-1B9-30NX614.000000T
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
SiT3372AI-2E2-28NX133.516483T
SiT3372AI-2E2-28NX133.516483T
XTAL OSC VCXO 133.516483MHZ LVDS
SiT3372AI-1E3-30NU90.000000T
SiT3372AI-1E3-30NU90.000000T
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
SIT8208AI-G2-33E-20.000000X
SIT8208AI-G2-33E-20.000000X
ADAPT/FMEM/FMEF
ADAPT/FMEM/FMEF
CONN ADAPT PLUG-JACK FME
CR-10JP7--100K
CR-10JP7--100K
RES 100K OHM 5% 1/2W 1210
RN732BTTD2700D10
RN732BTTD2700D10
RES 270 OHM 0.5% 1/8W 1206