SIT8208AC-31-33E-6.000000X
Description
MEMS OSC XO 6.0000MHZ LVCM LVTTL
DataSheet
SIT8208AC-31-33E-6.000000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:6 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2E9-28NU148.425750X
SiT3372AI-2E9-28NU148.425750X
XTAL OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
SiT3372AC-4B9-28NE70.656000X
SiT3372AC-4B9-28NE70.656000X
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ HCSL
SiT3372AI-1B3-28NE15.360000X
SiT3372AI-1B3-28NE15.360000X
XTAL OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL