S11805T-24.000-CT
Description
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS SMD
DataSheet
S11805T-24.000-CT PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:24 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)