SIT8208AC-G3-18E-33.333330X
Description
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8208AC-G3-18E-33.333330X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:33.33333 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):31mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AC-1B1-33N212.500000T
SiT9365AC-1B1-33N212.500000T
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
SiT5156AICFA-28VT-26.000000Y
SiT5156AICFA-28VT-26.000000Y
XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ
SiT3372AI-4B9-30NE74.250000X
SiT3372AI-4B9-30NE74.250000X
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
SiT5156AECFK-25E0-20.000000X
SiT5156AECFK-25E0-20.000000X
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ
SIT1602BC-33-28S-66.666000Y
SIT1602BC-33-28S-66.666000Y
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS
SIT8208AC-G3-18E-33.333330X
SIT8208AC-G3-18E-33.333330X
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
VI-B1H-IV-F2
VI-B1H-IV-F2
DC DC CONVERTER 52V 150W