ECOC-2522-40.000-5FC
Description
XTAL OSC OCXO 40.0000MHZ CMOS
DataSheet
ECOC-2522-40.000-5FC PDF
Type:OCXO
Frequency:40 MHz
Function:-
Output:CMOS
Voltage - Supply:5V
Frequency Stability:±5ppb
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:0°C ~ 50°C
Package / Case:6-SMD, No Lead, 5 Leads
Size / Dimension:1.000" L x 0.870" W (25.40mm x 22.10mm)
Height - Seated (Max):0.488" (12.40mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT5156AICFA-28N0-40.000000X
SiT5156AICFA-28N0-40.000000X
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ
SiT3372AI-2E9-33NU216.000000T
SiT3372AI-2E9-33NU216.000000T
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS