S51805T-32.000-R
Description
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD
DataSheet
S51805T-32.000-R PDF
Type Description
Series:S5
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:32 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):6mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4B9-28NB76.800000X
SiT3372AC-4B9-28NB76.800000X
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
SiT9365AC-1B3-33N159.375000X
SiT9365AC-1B3-33N159.375000X
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL