S5A3305-125.000-L-X-M
Manufacturer
Aker Technology USA
VIGOR # :
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Catalog
Oscillators
DataSheet
S5A3305-125.000-L-X-M PDF
Type Description
Series:S5A LVDS
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Base Resonator:Crystal
Type:XO (Standard)
Frequency:125 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):65mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4B9-33NY14.400000Y
SiT3372AI-4B9-33NY14.400000Y
XTAL OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
SiT9365AC-4B1-28N74.250000Y
SiT9365AC-4B1-28N74.250000Y
XTAL OSC XO 74.2500MHZ HCSL
SiT3373AI-1B2-25NE445.500000X
SiT3373AI-1B2-25NE445.500000X
XTAL OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
SiT3373AC-2E9-28NY614.400000T
SiT3373AC-2E9-28NY614.400000T
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
SIT8209AC-81-25S-98.304000X
SIT8209AC-81-25S-98.304000X
MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVCMOS LV
S5A3305-125.000-L-X-M
S5A3305-125.000-L-X-M
VE-241-MW-S
VE-241-MW-S
DC DC CONVERTER 12V 100W