SIT3372AC-1E9-28NX98.304000T
Description
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1E9-28NX98.304000T PDF
Type:VCXO
Frequency:98.304 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±35ppm
Absolute Pull Range (APR):±360ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-2B3-25NX307.695484T
SiT3373AC-2B3-25NX307.695484T
XTAL OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
SiT3372AI-2B3-33NZ30.720000X
SiT3372AI-2B3-33NZ30.720000X
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS