SIT8209AI-22-18E-133.333000Y
Description
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8209AI-22-18E-133.333000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.333 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT9003AC-23-33SD-33.00000Y
SIT9003AC-23-33SD-33.00000Y
MEMS OSC XO 33.0000MHZ LVCMOS LV
SiT9365AI-4B1-33E155.520000X
SiT9365AI-4B1-33E155.520000X
XTAL OSC XO 155.5200MHZ HCSL
SiT3372AI-4E2-25NB50.000000Y
SiT3372AI-4E2-25NB50.000000Y
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ HCSL
SIT8209AI-22-18E-133.333000Y
SIT8209AI-22-18E-133.333000Y
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVCMOS
SiT9365AC-2E2-30E75.000000Y
SiT9365AC-2E2-30E75.000000Y
XTAL OSC XO 75.0000MHZ LVDS
VI-J6K-CY-F4
VI-J6K-CY-F4
DC DC CONVERTER 40V 50W
VI-B4L-CY-F4
VI-B4L-CY-F4
DC DC CONVERTER 28V 50W